Igale koolilapsele arvuti

30. november 2020

Soovid aidata?

  • Kui Sinul eraisikuna on üle mõni töökorras arvuti, mida Sa ise enam ei kasuta, anna sellest palun märku Facebooki grupis Igale koolilapsele arvuti! – Inimeselt Inimesele, mis toimib endiselt kodanikualgatusena.
  • Kui Sinu ettevõttel on soov arvuteid annetada, andke sellest palun teada otse meile heategu@lastekaitseliit.ee, et saaksime need koostöös omavalitsustega abivajajateni toimetada. Oodatud on töökorras sülearvutid, mis on kuni 5 aastat vanad, ühenduvad internetiga ning millel on olemas e-õppeks vajalik veebikaamera, mikrofon jm tehniline valmisolek. Arvuteid vastu võttes sõlmime vastuvõtmis-üleandmisakti.
  • Lastekaitse Liidule saab teha ka rahalisi annetusi, et saaksime osta töökorras kasutatud arvuteid ning komplekteerida, pakkida, transportida neid, mis meile annetatakse. Annetusi saab teha tulumaksuvabalt.

MTÜ Lastekaitse Liit arveldusarve: EE652200221001192369 (Swedbank)
Makse selgituseks märkige palun: „Annetus – Igale koolilapsele arvuti!”

Kui Te soovite annetada raha Ukraina sõjapõgenikest lastele arvutite soetamiseks, palume selgitusse märkida “Annetus – Ukraina koolilapsele arvuti!”

Lisainfo: Anneta Lastekaitse Liidule tulumaksuvabalt

Vajad abi?

  • Anna palun enda abivajadusest  teada kohalikule omavalitsustele. Meie mõistes on abivajav pere see, kus pole õpilastele kasutamiseks mitte ühtegi arvutit või on neid kolme koolilapse peale vähem kui üks ning perel endal on raskusi, et neid seadmeid soetada.
  • Kirjuta enda abivajadusest Facebooki gruppi “Igale Koolilapsele Arvuti – Inimeselt Inimesele”. Sealne seadmete omanikuvahetus toimub osapoolte vahelisel kokkuleppel, mille eest vastutavad nad ise.

Mis ja kuidas edasi?

  • Lastekaitse Liit on koordinaator, kelle vahendusel saavad annetajad arvutid saata otse abivajadusest teatanud omavalitsusse, kes need kohale toimetab.
  • Siinkohal kutsumegi kõiki kohalikke omavalitsusi määrama üks konkreetne kontaktisik, kelle abil sellekohast infot vahetada.

Lisainfo ja kontakt

  • Kirjuta julgelt projekti koordinaatoritele heategu@lastekaitseliit.ee
  • Või helista Lastekaitse Liidu üldtelefonile 631 1128 (E–R kell 9-17)

Suur aitäh kõigile, kes on juba õla alla pannud ja kaasa aidanud!

uudised