Annetajad ja toetajad

1. november 2016
Aktiivsete Kodanike Fond Eestis: “Lastekaitse Liidu üle-eestilise võrgustiku ja koostöö arendamine ning liikmeskonna kommunikatsioonivõimekuse tugevdamine”.
Vaata lisaks: Active citizens fund (ACF) teisest taotlusvoorust sai positiivse rahastusotsuse ka Lastekaitse Liidu projekt
Leader toetab Lastekaitse Liidu Lastelaagrite OÜ Pivarootsi ja Remniku õppe- ja puhkekeskuste infrastruktuuri arendamist.

2020 aastal renoveeriti Remniku õppe- ja puhkekeskuse IV majutusmaja aastaringseks kasutuseks. Projekti eesmärgiks oli suurendada kõnealuse objekti teenuskohtade arv läbi majutusmaja parendamise. Tänu EAFRD toetusele saame pakkuda aastaringset majutusteenust erinevate vajadustega klientidele, ühtlasi on seeläbi paranenud lastele ja noortele, aga ka täiskasanutele pakutava majutusteenuse võimalused ja üldteenuste kvaliteet laiemalt.

2021 aastal rajati Remniku õppe- ja puhkekeskusesse katusealune terrass, kus saab korraldada erineva sisuga vabaõhuüritusi ning koosviibimisi üheaegselt mitme sihtrühma teenindamiseks. Tänu Leader toetusele kõnealuse objekti rajamisele, loodi Peipsi põhjaäärses piirkonnas lisandväärtus puhkekeskuse poolt pakutavatele teenustele. Katusealune terrass ruumina annab juurde värskemat keskkonnalahendust ning on kasutuses ürituste korraldamiseks ning valikute pakkumiseks.

ACE Logistics Estonia AS toetab MTÜ Lastekaitse Liidu stipendiumifondi, mida haldab SA Eesti Rahvuskultuuri fond.
Eesti Advokatuur toetab MTÜ Lastekaitse Liidu tasuta õigusabi andmist.
Telia Eesti AS toetab MTÜ Lastekaitse Liit projekti “Turvaliselt Internetis”.
Euroopa Komisjon toetab MTÜ Lastekaitse Liit projekti “Targalt Internetis”.
UNICEF Gruusia toetab lastemajade käivitamist.
Asociacion para la Gestion De a Integracion Social toetab projekti Tool4Gender.
Tallinna Spordi- ja Noorsootöö Amet toetab noortelaagrite korraldamist.
Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet toetab noortelaagrite ja tunnustusürituse korraldamist.
Põhjamaade Ministrite Nõukogu Infobüroo toetab Põhja- ja Baltimaade kiusamisvastase võrgustiku koostööd.
Eesti Inimõiguste Keskus toetab projekti “Võimekas Vabakond Inimõiguste Kaitsel”.