Stipendiaadid aastate lõikes

Aleksander Sebastian Lattikas osalemaks tšellistide meistriklassides
Elisabeth Ristikivi iluuisutamise ja võistlustantsu treeninguteks
Eveli Mälk treeninguteks
Frida Karamia Kaha osalemiseks loodusringis
Gert Martin Savitsch osalemiseks laulukoori tegevuses ja triatloniklubi treeninguteks
Gregor Rasva osalemiseks spordiklubis
Hanna-Liisa Värik ujumise treeninguteks ja osalemiseks ettevalmistuslaagris ning kodumaistel karikasarja võistlusetappidel
Jacqueline Putnik ratsaspordi treeninguteks
Kristiina Theresa Miller muusikakooliks ja osalemiseks konkurssidel
Liisa Maria Võhmar osalemiseks näiteringis ja spordiklubide tegevuses
Lilian Hindrikson õpinguteks muusikakoolis, enesetäiendamiseks meistri- ja improvisatsiooniklassides, osalemiseks kontserttegevuses ning  konkurssidel
Nikita Nekrassov sporditegevuse toetamiseks
Nora Marii Kaha osalemiseks huvihariduses
Tarvo Sumerkin õppimiseks muusikakoolis
Viktoria Dmitrijenko osalemine rahvusvahelisel vokaalmuusika konkursil-festivalil

Aleksander Tamm suusatreeninguteks Tartu suusaklubis ja võistlusreisideks
Aleksandra Vassiljeva lestaujumise treeninguteks osalemiseks maailmameistrivõistlustel
Alisa Karimova sportaeroobika treeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelistel võistlustel
Anna Stasilevich iluvõimlemistreeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelistel võistlustel
Bronislav Shatil õpinguteks keeltelütseumis ja osalemiseks matemaatika aineolümpiaadidel
Catlyn Kruus sulgpallitreeninguteks
Darina Fedorova tantsutreeninguteks
Dinara Anis vehklemistreeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelistel võistlustel
Emma Kruusmäe treeninguteks balletistuudios ja osalemiseks rahvusvahelisel konkursil
Gabriela Truuse vehklemistreeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelistel võistlustel
Hannah Kaljur osalemiseks erinevatel maanteeratta võistlustel ja treeninglaagrites
Ingmar Poll õpinguteks klaveri erialal ja osalemiseks väliskonkurssidel
Karl Vaht jalgpallitreeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelistel turniiridel
Karolin Surva jalgrattatreeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelises treeninglaagris
Kirill Sõtšev tantsutreeninguteks
Kirkeliis Lillemets jalgpallitreeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelistel võistlustel
Klara Sofie Kaha osalemiseks Eesti Loodusmuuseumi Noorte Teadlaste Klubi tegevuses
Konstantin Dukatš õpinguteks keeltelütseumis ja sisseastumiskatseteks
Liisbet Randjärv tantsutreeninguteks
Miina Eliise Luts õpinguteks viiuli erialal ja osalemiseks Tantsu- ja Balletikooli treeningutel
Richard Aga ettevalmistuseks ja osalemiseks Euroopa Male meistrivõistlustel
Roman Nekrassov jalgpallitreeninguteks
Sevastian Šustrov ujumistreeninguteks
Vanessa Kivirand iluvõimlemistreeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelistel võistlustel

Lisandra Leemets tantsutreeninguteks
Susanne Rull flöödi meistrikursusteks
Aleksandra Amelina aineolümpiaadidel osalemiseks
Gerrit Lehe korvpalli treeninguteks
Lilian Hindrikson pianistide konkursil osalemiseks
Tarmo Sumerkin muusikakooliks
Tarvo Sumerkin muusikakooliks
Sten Tristan Raid krossi karikasarjas osalemiseks
Klara Johansson kujundujumise rahvusvahelistel võistlustel osalemiseks
Carmen Aneth Vanatoa iluuisutamise treeningutes ja laagrites osalemiseks
Emanuel Teppo XIII vabariiklikel noorte pianistide instrumentaalkontserdi konkursil osalemiseks
Eliise Einama rahvusvahelisel klaverikonkursil osalemiseks Roomas
Grete Maria Savitsch  2019. aasta triatlonihooaja ettevalmistuslaagris osalemiseks
Aleksandra Ratkovitš olümpiaadidel osalemiseks
Iti-Marleen Plink tantsutreeningutel osalemiseks
Keidi Kask ratsatreeningutel osalemiseks
Adrian Luha suusatamise spordilaagrites osalemiseks
Romi Liiv loovuskoolis osalemiseks

Kert Vahtre õpinguteks flöödi erialal
Ursula Melsas õpinguteks viiuli erialal ja konkursiks Noor Instrumentalist 2018 valmistumiseks
Joosep Perv õpinguteks laskesuusatamise osakonnas

Helemeel Assmann osalemiseks huviringide töös
Annemarii Bendi osalemiseks kahevõistluse ja suusahüpete osakonna treeningutel ja võistluskulude katmiseks
Kaspar-Oskar Kramp osalemiseks Poistekoori koosseisus Peterburis toimuval rahvusvahelisel koorifestivalil
Karoliina Kuppart õpinguteks viiuli erialal ja valmistumiseks rahvusvaheliseks viiulikonkursiks Noor Muusik
Saina Mamedova kergejõustikutreeninguteks
Reigert Meerbach lisakoolituseks matemaatika erialal
Arko Narits õpinguteks klaveri erialal  ja osalemiseks Arbo Valdma meistrikursusel
Ronja Vindi õpinguteks Otepää muusikakoolis akordioni erialal

Stipendiumit ei väljastatud

Katrina Merily Reimand õpinguteks viiuli erialal
Romet Vahter treeninguteks kergejõustiku grupis ja osalemiseks TV 10 olümpiastardi võistlustel

Stipendiumit ei väljastatud

Cevin Andres Siim

Daniel Rodionov

Reele Komi

Yves Laur

Madis Hurt
Moonika-Margit Kaldmaa

Keilyn Laur
Kadri Vilgats

Sirgit Simso

Anete Elken
Valeri Kožakin
Varvara Litvinova
Andra Mesila

Liisbet Puust
Ilja Dotsar

Marika Kustavus