Lastelaagrid

MeeskondLastekaitse Liidule kuuluvad kaks vabariikliku tähtsusega lastelaagrit: Pivarootsi õppe- ja puhkekeskus Pärnumaal ja Remniku õppe- ja puhkekeskus Ida-Virumaal. Lastekaitse Liidu lastelaagrite korraldamisel tegutseme selle nimel, et kõik lapsed ja noored saavad erinevate valikute kaudu positiivseid kogemusi, sisukalt aega veeta ja õppida.

Programmides osalevad lapsed ja noored üle vabariigi. Oma programmidega toetame mitteformaalset õppimist, millega seoses pakume nii sise- ja välitegevusi, seikluskasvatuse programme, õpet looduses, matkamist, vaatlusõpet, meedialaborit meediaprojektide elluviimiseks, noorte ettevõtluse arendusõppe programme, laste ja noorte õiguste ja demokraatia aktiivõppeprogramme, keelekümbluse ja integratsiooniprogrammel.

28

Remniku õppe- ja puhkekeskus asub Peipsi järve põhjarannikul, imeilusa järve liivasel kaldal. Puhkekeskusesse on Alutaguse vallas. Peipsi järv on üks soojema veega järvesid Eestis. Kui merevesi soojeneb aeglaselt, siis järvevesi vastupidiselt kiiresti ning püsib ka kauem ujumiseks nõutaval temperatuuril. Eriliselt peen ja puhas rannaliiv on suurepärane paik päevitamiseks ja rannamängudeks.

Pivarootsi õppe- ja puhkekeskus asub Pärnumaal Lääneranna vallas ning on hinnatud suvituskoht Liivi lahe kirderannikul. Kaunis ja puutumatu mereäärne loodus, võimaldab end tunda vabaduses kadakate ja mändide vahel. Mere lähedus toimib rahustavalt ja loob pingevaba õhkkonna lõõgastavaks olemiseks.

Kauni loodusega asukoht sobib seminaride, nõupidamiste, koolituste, kokkutulekute või muu ürituse läbiviimiseks. Siin on olemas head tingimused peresündmuste, laste- ja noorterühmadele laagrite korraldamiseks, spordiürituste läbiviimiseks, hea paik linnuvaatlejatele ja loodushuvilistele.

Lastekaitse Liidu õppe- ja puhkekeskused on avatud koolidele, noortekeskustele, organisatsioonidele, firmadele jpt aktiivse vaba aja korraldamiseks ja sisutamiseks. Me tegutseme selle nimel, et lapsed, noored ja täiskasvanud saaksid koos ning erinevate valikute kaudu sisukalt aega veeta, õppida ja kogemusi saada.

Teenused:

  • Majutus ja ürituste korraldamine. Pakume erinevaid võimalusi suveprogrammide sisustamiseks aktiivse tegevuse ja puhkuse kaudu. On  võimalik puhata sportides ja matkates, ujuda järves, mängida jalg-, korv-, sulg- ja võrkpalli. Loe Remniku ja Pivarootsi õppe- ja puhkekeskuse teenustest lähemalt: puhkekeskused.ee
  • Laste- ja noortelaagrite korraldamine. Suvekoolid, treeninglaagrid, huvilaagrid: www.lastelaagrid.eu