Lastelaagrid

15. oktoober 2015

Lastekaitse Liidule kuuluvad kaks vabariikliku tähtsusega lastelaagrit: Pivarootsi õppe- ja puhkekeskus Pärnumaal ja Remniku õppe- ja puhkekeskus Ida-Virumaal.

Lastekaitse Liidu lastelaagrite korraldamisel tegutseme selle nimel, et kõik lapsed ja noored saavad erinevate valikute kaudu positiivseid kogemusi, sisukalt aega veeta ja õppida. Programmides osalevad lapsed ja noored üle vabariigi. Oma programmidega toetame mitteformaalset õppimist, millega seoses pakume nii sise- ja välitegevusi, seikluskasvatuse programme, õpet looduses, matkamist, vaatlusõpet, meedialaborit meediaprojektide elluviimiseks, noorte ettevõtluse arendusõppe programme, laste ja noorte õiguste ja demokraatia aktiivõppeprogramme, keelekümbluse ja integratsiooniprogramme.

 

 

Remniku õppe- ja puhkekeskus asub imeilusa Peipsi järve põhjarannikul, Alutaguse vallas. Peipsi järv on üks soojema veega järvesid Eestis. Kui merevesi soojeneb aeglaselt, siis järvevesi vastupidiselt kiiresti ning püsib ka kauem ujumiseks nõutaval temperatuuril. Eriliselt peen ja puhas rannaliiv on suurepärane paik päevitamiseks ja rannamängudeks.

Pivarootsi õppe- ja puhkekeskus asub Pärnumaal Lääneranna vallas ning on hinnatud suvituskoht Liivi lahe kirderannikul. Kaunis ja puutumatu mereäärne loodus, võimaldab end tunda vabaduses kadakate ja mändide vahel. Mere lähedus toimib rahustavalt ja loob pingevaba õhkkonna lõõgastavaks olemiseks.

 

 

Kauni loodusega asukohad sobivad seminaride, nõupidamiste, koolituste, kokkutulekute või muude ürituse läbiviimiseks. Meil on olemas head tingimused peresündmuste, laste- ja noorterühmadele laagrite korraldamiseks, spordiürituste läbiviimiseks.

Lastekaitse Liidu õppe- ja puhkekeskused on avatud koolidele, noortekeskustele, organisatsioonidele, firmadele jpt aktiivse vaba aja korraldamiseks ja sisutamiseks. Me tegutseme selle nimel, et lapsed, noored ja täiskasvanud saaksid koos ning erinevate valikute kaudu sisukalt aega veeta, õppida ja kogemusi saada.

Teenused:

  • Majutus ja ürituste korraldamine
    Pakume erinevaid võimalusi suveprogrammide sisustamiseks aktiivse tegevuse ja puhkuse kaudu. On  võimalik puhata sportides ja matkates, ujuda järves, mängida jalg-, korv-, sulg- ja võrkpalli. Loe Remniku ja Pivarootsi õppe- ja puhkekeskuste teenustest lähemalt: puhkekeskused.ee
  • Laste- ja noortelaagrite korraldamine
    Aitame korraldada suvekoole, treening- ja huvilaagreid. Loe Remniku ja Pivarootsi õppe- ja puhkekeskustes korraldatud sündmustest siin: www.lastelaagrid.eu