Stipendiaadid aastate lõikes

2018

Lisandra Leemets (tantsutreeninguteks)
Susanne Rull (flöödi meistrikursusteks)
Aleksandra Amelina (aineolümpiaadidel osalemiseks)
Gerrit Lehe (korvpalli treeninguteks)
Lilian Hindrikson (pianistide konkursil osalemiseks)
Tarmo Sumerkin (muusikakooliks)
Tarvo Sumerkin (muusikakooliks)
Sten Tristan Raid (krossi karikasarjas osalemiseks)
Klara Johansson (kujundujumise rahvusvahelistel võistlustel osalemiseks)
Carmen Aneth Vanatoa (iluuisutamise treeningutes ja laagrites osalemiseks)
Emanuel Teppo (XIII vabariiklikel noorte pianistide instrumentaalkontserdi konkursil osalemiseks)
Eliise Einama (rahvusvahelisel klaverikonkursil osalemiseks Roomas)
Grete Maria Savitsch  (2019. aasta triatlonihooaja ettevalmistuslaagris osalemiseks)
Aleksandra Ratkovitš (olümpiaadidel osalemiseks)
Iti-Marleen Plink (tantsutreeningutel osalemiseks)
Keidi Kask (ratsatreeningutel osalemiseks)
Adrian Luha (suusatamise spordilaagrites osalemiseks)
Romi Liiv (loovuskoolis osalemiseks)

2017
Kert Vahtre (õpinguteks flöödi erialal)
Ursula Melsas (õpinguteks viiuli erialal ja konkursiks Noor Instrumentalist 2018 valmistumiseks)
Joosep Perv (õpinguteks laskesuusatamise osakonnas)

2016
Helemeel Assmann (osalemiseks huviringide töös)
Annemarii Bendi (osalemiseks kahevõistluse ja suusahüpete osakonna treeningutel ja võistluskulude katmiseks)
Kaspar-Oskar Kramp (osalemiseks Poistekoori koosseisus Peterburis toimuval rahvusvahelisel koorifestivalil)
Karoliina Kuppart (õpinguteks viiuli erialal ja valmistumiseks rahvusvaheliseks viiulikonkursiks Noor Muusik)
Saina Mamedova (kergejõustikutreeninguteks)
Reigert Meerbach (lisakoolituseks matemaatika erialal)
Arko Narits (õpinguteks klaveri erialal  ja osalemiseks Arbo Valdma meistrikursusel)
Ronja Vindi (õpinguteks Otepää muusikakoolis akordioni erialal)

2015
Stipendiumit ei väljastatud

2014
Katrina Merily Reimand (õpinguteks viiuli erialal)
Romet Vahter (treeninguteks kergejõustiku grupis ja osalemiseks TV 10 olümpiastardi võistlustel)

2013
Stipendiumit ei väljastatud

2012
Cevin Andres Siim

2011
Daniel Rodionov

2010
Reele Komi

2009
Yves Laur

2008
Madis Hurt
Moonika-Margit Kaldmaa

2007
Keilyn Laur
Kadri Vilgats

2006
Sirgit Simso

2005
Anete Elken
Valeri Kožakin
Varvara Litvinova
Andra Mesila

2004
Liisbet Puust
Ilja Dotsar

2003
Marika Kustavus