Stipendiaadid aastate lõikes

2019

Aleksander Tamm suusatreeninguteks Tartu suusaklubis ja võistlusreisideks
Aleksandra Vassiljeva lestaujumise treeninguteks osalemiseks maailmameistrivõistlustel
Alisa Karimova sportaeroobika treeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelistel võistlustel
Anna Stasilevich iluvõimlemistreeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelistel võistlustel
Bronislav Shatil õpinguteks keeltelütseumis ja osalemiseks matemaatika aineolümpiaadidel
Catlyn Kruus sulgpallitreeninguteks
Darina Fedorova tantsutreeninguteks
Dinara Anis vehklemistreeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelistel võistlustel
Emma Kruusmäe treeninguteks balletistuudios ja osalemiseks rahvusvahelisel konkursil
Gabriela Truuse vehklemistreeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelistel võistlustel
Hannah Kaljur osalemiseks erinevatel maanteeratta võistlustel ja treeninglaagrites
Ingmar Poll õpinguteks klaveri erialal ja osalemiseks väliskonkurssidel
Karl Vaht jalgpallitreeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelistel turniiridel
Karolin Surva jalgrattatreeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelises treeninglaagris
Kirill Sõtšev tantsutreeninguteks
Kirkeliis Lillemets jalgpallitreeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelistel võistlustel
Klara Sofie Kaha osalemiseks Eesti Loodusmuuseumi Noorte Teadlaste Klubi tegevuses
Konstantin Dukatš õpinguteks keeltelütseumis ja sisseastumiskatseteks
Liisbet Randjärv tantsutreeninguteks
Miina Eliise Luts õpinguteks viiuli erialal ja osalemiseks Tantsu- ja Balletikooli treeningutel
Richard Aga ettevalmistuseks ja osalemiseks Euroopa Male meistrivõistlustel
Roman Nekrassov jalgpallitreeninguteks
Sevastian Šustrov ujumistreeninguteks
Vanessa Kivirand iluvõimlemistreeninguteks ja osalemiseks rahvusvahelistel võistlustel

2018

Lisandra Leemets (tantsutreeninguteks)
Susanne Rull (flöödi meistrikursusteks)
Aleksandra Amelina (aineolümpiaadidel osalemiseks)
Gerrit Lehe (korvpalli treeninguteks)
Lilian Hindrikson (pianistide konkursil osalemiseks)
Tarmo Sumerkin (muusikakooliks)
Tarvo Sumerkin (muusikakooliks)
Sten Tristan Raid (krossi karikasarjas osalemiseks)
Klara Johansson (kujundujumise rahvusvahelistel võistlustel osalemiseks)
Carmen Aneth Vanatoa (iluuisutamise treeningutes ja laagrites osalemiseks)
Emanuel Teppo (XIII vabariiklikel noorte pianistide instrumentaalkontserdi konkursil osalemiseks)
Eliise Einama (rahvusvahelisel klaverikonkursil osalemiseks Roomas)
Grete Maria Savitsch  (2019. aasta triatlonihooaja ettevalmistuslaagris osalemiseks)
Aleksandra Ratkovitš (olümpiaadidel osalemiseks)
Iti-Marleen Plink (tantsutreeningutel osalemiseks)
Keidi Kask (ratsatreeningutel osalemiseks)
Adrian Luha (suusatamise spordilaagrites osalemiseks)
Romi Liiv (loovuskoolis osalemiseks)

2017
Kert Vahtre (õpinguteks flöödi erialal)
Ursula Melsas (õpinguteks viiuli erialal ja konkursiks Noor Instrumentalist 2018 valmistumiseks)
Joosep Perv (õpinguteks laskesuusatamise osakonnas)

2016
Helemeel Assmann (osalemiseks huviringide töös)
Annemarii Bendi (osalemiseks kahevõistluse ja suusahüpete osakonna treeningutel ja võistluskulude katmiseks)
Kaspar-Oskar Kramp (osalemiseks Poistekoori koosseisus Peterburis toimuval rahvusvahelisel koorifestivalil)
Karoliina Kuppart (õpinguteks viiuli erialal ja valmistumiseks rahvusvaheliseks viiulikonkursiks Noor Muusik)
Saina Mamedova (kergejõustikutreeninguteks)
Reigert Meerbach (lisakoolituseks matemaatika erialal)
Arko Narits (õpinguteks klaveri erialal  ja osalemiseks Arbo Valdma meistrikursusel)
Ronja Vindi (õpinguteks Otepää muusikakoolis akordioni erialal)

2015
Stipendiumit ei väljastatud

2014
Katrina Merily Reimand (õpinguteks viiuli erialal)
Romet Vahter (treeninguteks kergejõustiku grupis ja osalemiseks TV 10 olümpiastardi võistlustel)

2013
Stipendiumit ei väljastatud

2012
Cevin Andres Siim

2011
Daniel Rodionov

2010
Reele Komi

2009
Yves Laur

2008
Madis Hurt
Moonika-Margit Kaldmaa

2007
Keilyn Laur
Kadri Vilgats

2006
Sirgit Simso

2005
Anete Elken
Valeri Kožakin
Varvara Litvinova
Andra Mesila

2004
Liisbet Puust
Ilja Dotsar

2003
Marika Kustavus