Kunstialbum “Laps Eesti kunstis. Lapsepõlv.”

35.15 

VÄÄRTUSLIK KINGITUS!

Kirjeldus

Suureformaadiline kriitpaberil kunstialbum väärtustab last ja juhib lugeja tähelepanu lapsepõlvele kui kordumatule ning erilisele ajale inimese elus. Tutvustatakse lapse kujutamist Eesti kunstis läbi kahe aastasaja erinevate teemade lõikes, tuues vaatajani säravaid teoseid Eesti kunsti klassika varasalvest. Kunstiliikidest on esindatud maal, skulptuur ja graafika, kuid ka moodne meedia fotode, videote ja ruumiinstallatsioonidena.

Raamat tutvustab ja väärtustab Eesti kujutavat kunsti ühe kitsama teema kaudu, teisalt juhib kunstiteoste vahendusel tähelepanu lastele ja lapsepõlvele.

Põhitööd on albumisse valitud Tartu Kunstimuuseumi poolt 2003. a. kevadel korraldatud samateemaliselt näituselt. Raamat on valitud 2003. a. 25 kaunima raamatu hulka.

Koostanud Reeli Kõiv ja Mare Joonsalu. Kujundanud Gunnar Lilles. Kõvad kaaned, kaaneümbris kriitpaber, lehekülgi: 274

__________________________________________________________________
MTÜ Lastekaitse Liit on ühiskonnas lapse õigusi mõjukalt edendav organisatsioon, mis algatab ja viib ellu lastekaitsealaseid tegevusi ning toetab igakülgselt oma liikmeid. Soovides panustada Lastekaitse Liidu tegevustesse annetusega, saad seda teha siin.

Kategooria:

Sulle võib meeldida ka…