Väike Sõber Karu

4.00 

Kirjeldus

Väike Sõber Karu on programmi “Kiusamisest vabaks!” sümbol ja metoodiline õppevahend, kes tuletab lastele meelde programmi nelja põhiväärtustest: sallivus, hoolivus, austus, julgus. Iga programmiga “Kiusamisest vabaks!” liitunud lasteaias käiv laps peab omama enda isiklikku väikest Sõber Karu, kes kehastab kollektiivi, mis ümbritseb programmi. Sõber Karusid kasutatakse lastekoosolekutel, kus need on omamoodi märguandeks, et juttu tuleb sõprusest ja kiusamise ennetamisest.  

Väiksel Sõber Karul on mitmeid rolle. Ta on lohutaja. Laste jaoks on karu käega katsutav asi, mille abil nad saavad kergemini hakkama sellise keerulise ülesandega nagu lohutamine. Lapsed võivad kasutada väikese Sõber Karu hääletoruna, oleks julgem teistele midagi rasket öelda.

Sõber Karu rollist saab täpsemalt lugeda programmi “Kiusamisest vabaks!” käsiraamatust, mille leiate metoodilisest kohvrist. 

Enne tellimuse vormistamist uurige, kellel lastest juba on olemas isiklik väike Sõber Karu (nt teisest lasteaiast, rühmast) ning tellige vajalik kogus Sõber Karusid. 

MTÜ Lastekaitse Liit müüb “Kiusamisest vabaks!” metoodilised vahendid ainult liitunud asutustele. Liitunud asutuste nimekiri saab vaadata siit.

Lisainfo:
www.kiusamisestvabaks.ee
kiusamisestvabaks@lastekaitseliit.ee

Kategooria: