Sõber Karu memoriin

6.00 

Kirjeldus

Ostes 10 ja enam mängu, on ühe mängu hind 5 eurot. Suuremateks tellimusteks kirjuta liit@lastekaitseliit.ee

MTÜ Lastekaitse Liit programm „Kiusamisest vabaks!“ ennetab kiusamist lasteaedades, koolides ja lastehoidudes ja -sõimedes, õpetades lastele sallivust, austust, hoolivust ja julgust.

„Kiusamisest vabaks!“ sümboliks olev Sõber Karu on lastele turvaliseks kaaslaseks. Vaata lisaks www.kiusamisestvabaks.ee

Memoriin on lihtsate reeglitega vahva mälumäng lastele ja mängimiseks koos lastega. Mäng sobib kasutamiseks õppetegevustes lasteaias ja koolis ning mängimiseks kodus. Kaartide pildid on tuttavad „Kiusamisest vabaks!“ kasutajatele, mäng hoiab esil heaks kaaslaseks olemise olulisust ja kinnistab „Kiusamisest vabaks!“ väärtuseid – sallivust, hoolivust, austust ja julgust.

Komplektis sisaldub 24 papist mängukaarti (12 paari) suurusega 6x6cm, mis on kartongist karbis 10,5x23x2,5cm. Karbis on ka nõuanded lapsevanemale kiusamise ennetamiseks.

Mängu idee loodi Taani Kroonprintsess Mary Fondi ja Save the Children Denmark koostöös, mängu ja juhendi esmast valmimist toetas heategevusliku projekti Tartu Rat Race 2019 raames JCI Toomemäe.

Lisainfo:
www.kiusamisestvabaks.ee
kiusamisestvabaks@lastekaitseliit.ee

Kategooria: