Bibi kingitus. Arukas klõpsamine internetis.

0.00 

Laost otsas

Kirjeldus

Paberkandjal raamat läbimüüdud, vaatamiseks ja väljatrükkimiseks on olemas raamatu digiversioon: http://laps.targaltinternetis.ee/bibi-kingitus-arukas-klopsamine-internetis/

Kõigil on alati hea meel kingitusi saada. Kuid internetis ei ole mõned kingitused tegelikult üldse päris kingitused – näiteks siis, kui need on seotud mõne toote või teenusega, mille eest tuleb hiljem tasuda. Lugu, mis juhtus mesilase Bibiga ja mida sellest tasuks kõrva taha panna. Raamat on mõeldud eelkõige lastele, kes alles alustavad interneti ja nutivahendite kasutamist, kuid ka neile, kellel esmane kogemus juba olemas. Raamat sisaldab ka soovitusi lapsevanematele oma lapse turvalise internetikasutamise toetamiseks.

Raamat on tõlge Luksemburgis välja antud teavitusmaterjalide paketist “Bibi and Friends” . Raamatu on tõlkinud ja kohandanud eesti keelde projekti “Targalt internetis” raames Politsei- ja Piirivalveamat koostöös Lastekaitse Liidu ja Lasteabitelefoniga 116111.

Raamat on eesti ja vene keeles.

 

__________________________________________________________________
MTÜ Lastekaitse Liit on ühiskonnas lapse õigusi mõjukalt edendav organisatsioon, mis algatab ja viib ellu lastekaitsealaseid tegevusi ning toetab igakülgselt oma liikmeid. Soovides panustada Lastekaitse Liidu tegevustesse annetusega, saad seda teha siin.

Kategooria:

Sulle võib meeldida ka…