Liikmed

Lastekaitse Liidu liikmeskonda kuulub 22 juriidilist isikut (lastekaitse ühingut, seltsi või klubi), kelle põhikirjalise tegevuse eesmärk ja tegevuse põhisuunad on sarnased ja kooskõlas Lastekaitse Liidu eesmärgi, tegevuse põhisuundadega ning kes soovivad arendada lastekaitsealast tegevust.

loading map - please wait...

Pelgulinna Lastekaitse Keskus: 59.401759, 24.723944
Tallinna Lastekaitse Ühing: 59.428438, 24.756490
Kesklinna Lastekaitse Ühing: 59.412936, 24.638626
Harku valla Lastekaitse Ühing: 59.427757, 24.547095
Jõelähtme Lastekaitse Selts: 59.431450, 24.955223
Kuusalu Lastekaitse Selts: 59.446298, 25.443847
Saku Lastekaitse Ühing: 59.302961, 24.667733
Saue Linna Lastekaitse Ühing: 59.319827, 24.546195
Vasalemma Valla Lastekaitse Selts: 59.235917, 24.271760
Sillamäe Lastekaitse Ühing: 59.392243, 27.783649
Türi Lastekaitse Ühing: 58.812200, 25.434900
Hiiumaa Lastekaitse Ühing: 58.995048, 22.753314
Kadrina Lastekaitse Ühing: 59.346070, 26.139428
Rakvere Lastekaitse Ühing: 59.348054, 26.363473
Tapa Lastekaitse Ühing: 59.259211, 25.962079
Audru Lastekaitse Ühing: 58.407613, 24.356318
MTÜ Pärnumaa Lastekaitse Ühing: 58.385889, 24.547533
Rapla Lastekaitse Ühing: 59.024841, 24.770117
MTÜ NAK Carpe Diem: 58.377625, 26.729006
Tartu Lastekaitse Ühing: 58.373713, 26.718907
Viljandi Lastekaitse Klubi: 58.365956, 25.612540
Päikesekillu Perekeskus: 58.365612, 25.603665
MTÜ Lastekaitse Liit kontor: 59.429996, 24.735451
marker icon

Pelgulinna Lastekaitse Keskus
Kodulehekülg: www.plk.ee
Aadress: Järve 14 Tallinn 11314
Kontaktisik: Kärt Käesel, kart.kaesel@gmail.com
marker icon

Tallinna Lastekaitse Ühing
Kodulehekülg: -
Aadress: Kesklinna Lastepolikliinik, Ravi 27 kabinet 378 Tallinn 10138
Kontaktisik: Ants Siimer
marker icon

Tallinna Kesklinna Lastekaitse Ühing
Kodulehekülg: -
Aadress: Õismäe tee 113-20 Tallinn 13515
Kontaktisik: Aimar Karu, aimar.karu@tallinnlv.ee
marker icon

Harku Valla Lastekaitse Ühing
Kodulehekülg: www.harkulaps.ee
Aadress: Ranna tee 1 Tabasalu Harjumaa 76901
Kontaktisik: Helve Keel, helve.keel@harku.ee
marker icon

Jõelähtme Lastekaitse Selts
Kodulehekülg: -
Aadress: Saha tee7 Loo Harjumaa 74202
Kontaktisik: Triin Lindau, triin.lindau@joelahtme.ee
marker icon

Kuusalu Lastekaitse Selts
Kodulehekülg: Facebook
Aadress: -
Kontaktisik: Helle Borissov, kuusalulastekaitse@gmail.com, +372 580 06 975
marker icon

Saku Lastekaitse Ühing
Kodulehekülg: -
Aadress: Kannikese 8-30 Saku 75501
Kontaktisik: Ene Kadakas, ene.kadakas@mail.ee
marker icon

Saue Linna Lastekaitse Ühing
Kodulehekülg: Facebook 
Aadress: Puidu 23 Saue 76506
Kontaktisik: Monika Liiv, liivmonika@gmail.com
marker icon

Vasalemma Valla Lastekaitse Selts
Kodulehekülg: http://vasalemmalastekaitse.blogspot.com
Aadress: Haapsalu mnt 7 Vasalemma alevik Vasalemma vald 76101 Harju maakond
Kontaktisik: Tiiu Mets, vasalemmalastekaitse@hot.ee
marker icon

Sillamäe Lastekaitse Ühing
Kodulehekülg: www.sscw.ee, https://www.facebook.com/SSCW.ESTONIA/
Aadress: Viru pst 22a-11 Sillamäe Ida-Virumaa 40232
Kontaktisik: Irina Golikova, info@sscw.ee, +372 55 602 993
marker icon

Türi Lastekaitse Ühing
Kodulehekülg: Facebook
Aadress: Vanemuise tänav 3- 12, Türi 72210
Kontaktisik: Erika Teras, erika.teras@mail.ee
marker icon

Hiiumaa Lastekaitse Ühing
Kodulehekülg: lastekaitseuhing.wordpress.com 
Aadress: Koidu 2, Kärdla 92414
Kontaktisik: Kairi Lõppe, kairi.loppe@hiiumaa.ee
marker icon

Kadrina Lastekaitse Ühing
Kodulehekülg: -
Aadress: Rakvere tee 14 Kadrina Lääne-Virumaa 45201
Kontaktisik: Siiri Sammel, siiri.sammel@kadrina.ee
marker icon

Rakvere Lastekaitse Ühing
Kodulehekülg: www.rly.ee
Aadress: Laada 14 Rakvere Lääne-Virumaa 44310
Kontaktisik: Kaie Kranich, mty.rly@gmail.com
marker icon

Tapa Lastekaitse Ühing
Kodulehekülg: Facebook
Aadress: Kooli 24 Tapa Lääne Virumaa 45106
Kontaktisik: Ave Pappe, ave.pappe@tapa.ee
marker icon

Audru Lastekaitse Ühing
Kodulehekülg: -
Aadress: Pärna allee 7 Audru Pärnumaa 88301
Kontaktisik: Peep Tarre, peep.t@audru.ee
marker icon

MTÜ Pärnumaa Lastekaitse Ühing
Kodulehekülg: https://sites.google.com/site/paernumaalastekaitseuehing/home
Aadress: Oja 97 Pärnu 80040
Kontaktisik: Priidu Leok, priidu.leok@mail.ee, +372 559 76 432
marker icon

Rapla Lastekaitse Ühing
Kodulehekülg: -
Aadress: Tallinna mnt 9-1 Rapla 79513
Kontaktisik: Sirje Praks, sirje.praks@marjamaa.ee
marker icon

MTÜ NAK Carpe Diem
Kodulehekülg: www.mtycarpediem.eu/
Aadress: -
Kontaktisik: Heidi Hansar, heidi@mtycarpediem.eu
marker icon

Tartu Lastekaitse Ühing
Kodulehekülg: http://tartulastekaitseuhing.webs.com/www.facebook.com/TartuLastekaitseUhing,
Aadress: Pepleri 27 Tartu 51010
Kontaktisik: Marju Protin, Sirje Pärn, tartu.lastekaitse@gmail.com
marker icon

Viljandi Lastekaitse Klubi
Kodulehekülg: www.viljandimaa.ee/lastekaitse
Aadress: Kooliaja 5 Viljandi 71004
Kontaktisik: Anneli Raave, margit@viljandimaa.ee
marker icon

MTÜ Päikesekillu Perekeskus
Kodulehekülg: Facebook 
Aadress: Posti 24 Viljandi 71004
Kontaktisik: Kristel Sass, paikesekild@gmail.com
marker icon

MTÜ Lastekaitse Liit
Kodulehekülg: www.lastekaitseliit.ee, www.facebook.com/lastekaitseliit
Aadress: Endla 6-18, Tallinn
Kontakttelefon: 631 11 28