Vanematekogu

Vanematekogu 2016-2019

1. Loone Ots – president, loone31@gmail.com
2. Ene Tomberg, ene.tomberg@tallinnlv.ee
3.  Taimi Tulva, ttulva@tlu.ee
4.  Kristel Voltenberg, k.voltenberg@gmail.com
5. Kristi Paas paaskristi@gmail.com
6. Aimar Karu, aimarkaru@hotmail.com
7. Irina Golikova, irina@sscw.ee
8.  Inge Järvpõld, inge1963@gmail.com
9.  Toivo Sikk, Toivo.Sikk@meis.ee

Vanematekogu 2013 – 2016

1. Loone Ots – president
2. Ene Tomberg
3.  Taimi Tulva
4.  Kristel Voltenberg
5. Monika Liiv
6. Aimar Karu
7. Irina Golikova
8.  Inge Järvpõld
9.  Toivo Sikk

Vanematekogu 2010 – 2013

1. Loone Ots – president
2. Ene Tomberg
3. Eve Liblik
4. Algis Perens
5. Monika Liiv
6. Aimar Karu
7. Irina Golikova
8. Viktor Kurušev
9. Ille Jõgi

Vanematekogu 2007 – 2010

1. Katrin Saks – president
2. Ene Tomberg
3. Eve Liblik
4. Saida Ausing
5. Monika Liiv
6. Loone Ots
7. Ille Jõgi
8. Irina Golikova
9. Viktor Kurušev
Vanematekogu 2005 – 2007
  1. Toivo Sikk – president, alates 2006. a president Katrin Saks
  2. Ene Tomberg
  3. Sirje Vaher
  4. Priit Sutt
  5. Veera Kutser
  6. Eve Liblik
  7. Saida Ausing
  8. Kaie Kranich
  9. Enna Tikas
Vanematekogu 2003 – 2005
  1. Toivo Sikk – president
  2. Veera Kutser
  3. Saida Ausing
  4. Ene Tomberg
  5. Peep Tarre
  6. Sirje Vaher
  7. Enna Tikas
  8. Liisa Pakosta
  9. Margit Pajo
Vanematekogu 2001 – 2003
  1. Elmar Nurmela  president
  2. Ene Tomberg
  3. Saida Ausing
  4. Toivo Sikk
  5. Peep Tarre
  6. Veera Kutser
  7. Sirje Vaher
  8. Kaja Susi
  9. Enna Tikas
Vanematekogu 1999 – 2001
  1. Ene Tomberg – president, alates 2000. a president Elmar Nurmela
  2. Aimar Karu
  3. Saida Ausing
  4. Toivo Sikk
  5. Sirje Vaher
  6. Anna Daskevits
  7. Ants Siimer
  8. Ants Sild
  9. Aili Heinjärv
Vanematekogu 1997 – 1999
  1. Ene Tomberg president
  2. Leo Tamm
  3. Saida Ausing
  4. Priit Sutt
  5. Sirje Vaher
  6. Kaur Hanson, alates 1998. a asendusliikmena Taimi Innos
  7. Toivo Sikk
  8. Ants Siimer
  9. Toomas Vilosius
Vanematekogu 1994 – 1996
  1. Leo Tamm president, alates 1995. a president Ene Tomberg
  2. Ants Siimer
  3. Sirje Vaher
  4. Taimi Innos
  5. Maili Lonks
  6. Anneli Kurg
  7. Aasa Põder
  8. Heidi Tammar
  9. Helve Reismann