Vanematekogu

Vanematekogu 2016-2019

  1. Ene Tomberg – president (alates 28. aprillist 2018) ene.tomberg@tallinnlv.ee
  2. Loone Ots – president (kuni 28. aprillini 2018), loone31@gmail.com
  3. Taimi Tulva, ttulva@tlu.ee
  4. Kristel Voltenberg, k.voltenberg@gmail.com
  5. Kristi Paas paaskristi@gmail.com
  6. Aimar Karu, aimarkaru@hotmail.com
  7. Irina Golikova, irina@sscw.ee
  8. Inge Järvpõld, alates 2018 asendusliige Tiiu Kuurme
  9. Toivo Sikk, Toivo.Sikk@mail.ee
  10. Tiiu Kuurme tiiu.kuurme@tlu.ee (alates 2018)

Vanematekogu 2013 – 2016

  1. Loone Ots – president
  2. Ene Tomberg
  3. Taimi Tulva
  4. Kristel Voltenberg
  5. Monika Liiv
  6. Aimar Karu
  7. Irina Golikova
  8. Inge Järvpõld
  9. Toivo Sikk

Vanematekogu 2010 – 2013

  1. Loone Ots – president
  2. Ene Tomberg
  3. Eve Liblik
  4. Algis Perens
  5. Monika Liiv
  6. Aimar Karu
  7. Irina Golikova
  8. Viktor Kurušev
  9. Ille Jõgi

Vanematekogu 2007 – 2010

  1. Katrin Saks – president (2006-2010)
  2. Ene Tomberg
  3. Eve Liblik
  4. Saida Ausing
  5. Monika Liiv
  6. Loone Ots
  7. Ille Jõgi
  8. Irina Golikova
  9. Viktor Kurušev
Vanematekogu 2005 – 2007
  1. Toivo Sikk – president (2005)
  2. Ene Tomberg
  3. Sirje Vaher
  4. Priit Sutt
  5. Veera Kutser
  6. Eve Liblik
  7. Saida Ausing
  8. Kaie Kranich
  9. Enna Tikas
Vanematekogu 2003 – 2005
  1. Toivo Sikk – president
  2. Veera Kutser
  3. Saida Ausing
  4. Ene Tomberg
  5. Peep Tarre
  6. Sirje Vaher
  7. Enna Tikas
  8. Liisa Pakosta
  9. Margit Pajo
Vanematekogu 2001 – 2003
  1. Elmar Nurmela  president (2000-2003)
  2. Ene Tomberg
  3. Saida Ausing
  4. Toivo Sikk
  5. Peep Tarre
  6. Veera Kutser
  7. Sirje Vaher
  8. Kaja Susi
  9. Enna Tikas
Vanematekogu 1999 – 2001
  1. Ene Tomberg – president (1999)
  2. Aimar Karu
  3. Saida Ausing
  4. Toivo Sikk
  5. Sirje Vaher
  6. Anna Daskevits
  7. Ants Siimer
  8. Ants Sild
  9. Aili Heinjärv
Vanematekogu 1997 – 1999
  1. Ene Tomberg president (1995-1999)
  2. Leo Tamm
  3. Saida Ausing
  4. Priit Sutt
  5. Sirje Vaher
  6. Kaur Hanson, alates 1998. a asendusliikmena Taimi Innos
  7. Toivo Sikk
  8. Ants Siimer
  9. Toomas Vilosius
Vanematekogu 1994 – 1996
  1. Leo Tamm president (1994)
  2. Ants Siimer
  3. Sirje Vaher
  4. Taimi Innos
  5. Maili Lonks
  6. Anneli Kurg
  7. Aasa Põder
  8. Heidi Tammar
  9. Helve Reismann