Sihtotstarbeline annetus laagrite välijõusaalide rajamiseks 5€

5.00 

Kirjeldus

Lastekaitsepäeva puhul kutsuvad MTÜ Lastekaitse Liit ühes Smartlynx Airlines Estoniaga üles ulatama oma abikäe ning pakkuma rõõmu tuhandetele Eestimaa lastele.

Ida-Virumaal, Remnikul ning Pärnumaal, Pivarootsis asuvad kaks vahvat noortelaagrit, mis kuuluvad Lastekaitse Liidule. Igal aastal külastab neid ligi 3000 last, kellest pooled tulevad sinna läbi sotsiaalse võrgustiku. Kuigi laagrites on olemas võrkpalli- ja korvpalliplatsid, ei piisa neist selleks, et spordiga saaksid tegeleda ka need, kellele pallimängud üldse ei istu.

Oleme pikalt unistanud välijõusaali rajamisest laagripaikadesse ning kirjutanud ka erinevaid projekte, kuid seni edutult. Täna on Sinul võimalus aidata täita meie unistus ning tuua rõõmu tuhandete laste silmadesse. Iga väikene panus viib meid sammukese võrra lähemale unistuste täitmiseks.

Kui Sul on soov ja võimalus teha sihtotstarbeline annetus laagrite välijõusaali seadmete soetamiseks, siis lisa annetus ostukorvi, täida vajalikud lahtrid ning esita tellimus.

Teine võimalus, on teha lihtsalt ülekanne MTÜ Lastekaitse Liidu arveldusarvele Swedbankis EE652200221001192369, sellisel juhul palume makse selgituseks märkida „Annetus – laagrite välijõusaalid”.

NB! Lastekaitse Liit kuulub tulumaksusoodustusega ettevõtete nimekirja, mis tähendab, et nii eraisikud kui ettevõtted saavad enda annetuselt tulumaksu tagasi.

Aitäh, et hoolite ja panustate!

Kategooria: