Allahindlus!

Nartsissism. Hälve ja jõuallikas

9.90  8.00 

Kirjeldus

Jorma Myllärniemi on tunnustatud Soome psühholoog ja psühhoanalüütik. Autori erialane kogemus ja suurepärane väljendusoskus on võimaldanud nartsissismiteooriast kirjutada huviga loetava ning emotsionaalset intelligentsust arendava raamatu.

Kuidas kujuneb välja normaalne enesearmastus, mis on toeks inimese loomusele, mida saab ka teistele jagada ning mis kaitseb teda liigse hingelise haavumise ja vihastumise eest?

Mis põhjustab haiglase enesearmastuse tekkimise? Miks habras, häirunud enesearmastus sõltub liialt välisest toest – kiitusest, tähelepanust, aga ka üleolekutundest ja prestiižsetest asjadest ning kõlavatest tiitlitest? Mis juhtub kui see murdub?

Vajalik raamat eelkõige psühhiaatritele ja psühholoogidele, kuid on kasulik lugeda ka kõigil teistel, kellele on oluline emotsionaalse kontakti loomine, enese ja teiste väärtustamine ning konfliktide lahendamine.

_________________________________________________________________________
MTÜ Lastekaitse Liit on ühiskonnas lapse õigusi mõjukalt edendav organisatsioon, mis algatab ja viib ellu lastekaitsealaseid tegevusi ning toetab igakülgselt oma liikmeid. Soovides panustada Lastekaitse Liidu tegevustesse annetusega, saad seda teha siin.

Kategooria: