Allahindlus!

Meheks saamine ilma isata

9.90  8.00 

Kirjeldus

Jorma Myllärniemi, 159 lk. Kirjastus Cum Grano

Raamat annab mitmekülgse pildi poisi arenemisest ja kasvamisest meheks.

J. Myllärniemi käsitleb mehelikkuse arengut sünnihetkest alates. Saame kaasa elada sellele kuidas vastsündinud posisist kasvab mees, kellest hiljem saab isa.

Psühholoog ja psühhoanalüütik Jorma Myllärniemi näitab lugejale, mis toimub erinevas vanuses poiste hinges ja mida nad arenguks vajavad.

Nii on  lähedastel ja professionaalidel lihtsam poisile või noorele mehele toeks ja abiks olla. Probleeme ennetada ja lahendada.

Raamatu toel mõistame me sügavamalt isa rolli, seda kui suur on tema mõju poja käitumisele täna ja tulevikus; milline on isa  tähendus peres ja kõigi laste arengus. Isad saavad siit nii julgustust kui teadmisi.

Raamat on abiks ka poega üksi kasvatavatele emadele – kust leida pojale positiivset mehe eeskuju, kas on vaja isast rääkida, kuidas toimida.

Oluline teema on mehelikkus – mis on mehelikkus. Miks on mõned mehed ebakindlad, teised jälle pingutavad üle? Kuidas jõuda meheliku küpsuseni ja tasakaalukuseni?

Raamatust on kasu poistele, meestele ja isadele, aga ka naistele ja emadele, seega tervele perele. Samuti on see abiks pedagoogidele, sotsiaaltöötajatele ja teistele abistava elukutse esindajatele.

_________________________________________________________________________
MTÜ Lastekaitse Liit on ühiskonnas lapse õigusi mõjukalt edendav organisatsioon, mis algatab ja viib ellu lastekaitsealaseid tegevusi ning toetab igakülgselt oma liikmeid. Soovides panustada Lastekaitse Liidu tegevustesse annetusega, saad seda teha siin.

Kategooria:

Sulle võib meeldida ka…