“NOORED JA KOHALIK OMAVALITSUS – TEEL KOOSTÖÖ POOLE”

17. January 2012

Ida-Virumaa Noortefoorum

“NOORED JA KOHALIK OMAVALITSUS – TEEL KOOSTÖÖ POOLE”

17.02.2012 Jõhvi Kontserdimaja

17.02.2012 algusega kl 10:00 viib Sillamäe Lastekaitse Ühing läbi Ida-Virumaa Noortefoorumi „“Noored ja kohalik omavalitsus – teel koostöö poole“, mille eesmärgiks on edendada dialoogi ja koostööd noorte ja kohalike omavalitsusüksuste vahel ja motiveerida noori huvi tundma enda ümber toimuvast ja osalema otsustusprotsessides.

Noortefoorumi toimub Kodanikuühiskonna Sihtkapitali  poolt toetatud projekti „Co-management“ raames ja selle sisu on üles ehitatud co-managemendi teooria ja metoodika edendamisele läbi kolme alateema:

  1. Noorte osaluskogud Ida-Virumaal
  2. Kohaliku omavalitsuse koostöö koolidega noorte aktiivsuse edendamise nimel
  3. MTÜde ja noorteühenduste kaasamine regionaalse arengu edendamisse.   

Co-management on Euroopa Nõukogu poolt välja töötatud noorte otsustusprotsessi kaasamise süsteem, mis edendab ja julgustab noori ja vanemaid koos töötama ja vastutust jagama ühiskondlikes institutsioonides ja projektides ning näeb noori kui tänaseid, mitte homseid kodanikke

Ida-Virumaa Noortefoorumi otsese tulemusena (kaasates kogu programmi raames toimunud eeltöö) valmib ka nn „Ida-Virumaa co-managemendi strateegia”, mille eesmärgiks on edendada noorte kaasatust ja koostööd noorte ja kohaliku omavalitsusüksuste vahel Ida-Virumaal.

Osalemiseks registreeri ennast veebilehel http://co-management.sscw.ee/index.php?id=10700 Registreerimine on avatud kuni 15.02.2012 Osalejatele on kaetud rikkalik toitlustamine ja materjalid. Ida-Virumaa piires organiseeritakse ka kaks tasuta bussiliini Jõhvini ja tagasi. OSALEMINE ON TASUTA!

Lisainfo: Tel: 55602993, 53417810

                 E-mail: info@sscw.ee 

                 Web: http://co-management.sscw.ee